Hizmet Sözleşmesi

Tanımlar;
Aday : Özgeçmiş/üyelik formu doldurarak-oluşturarak ve iş bu sözleşmeyi onaylarak Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı'na kayıt olan şahıs,
Firma : Firma kayıt formunu doldurarak ve iş bu sözleşmeyi onaylarak Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı'na kayıt olan ticari statüde işlem yapan birim,
Kullanıcı : Yukarıdaki açıklamada belirtilen "Aday" ve "Firma" tanımlarını içerir
Form : Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı’nın üyelik / özgeçmiş formu
 • Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı’nın üyelik formunda aday ve üye firma tarafından verilen bilgilerin doğruluğunu araştırma yükümlülüğü bulunmamaktadır. Verilen bilgilerin doğruluğundan bizzat aday/firma sorumludur.
 • Formdaki ve özgeçmişteki bilgilerle ilgili olarak ortaya çıkabilecek her türlü hukuki, cezai ve/veya idari sorumluluk bizzat kullanıcıya aittir.
 • Formdaki ve özgeçmişteki bilgiler nedeniyle Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı ve/veya üçüncü kişilere doğrudan ve/veya dolaylı olarak verilebilecek her türlü zarardan bizzat kullanıcı sorumludur. Bu nedenle Aliağa Ticaret Odası’nın herhangi bir ödeme yapması gerektiği takdirde Aliağa Ticaret Odası ödediği miktar için kullanıcıya rücu edebilecektir. Kullanıcı bu hususu peşinen kabul eder.
 • Aliağa Ticaret Odası tarafından işbu form ve özgeçmişte verilen bilgilerin gerçeğe aykırı olduğunun tespit edilmesi ve/veya öğrenilmesi hallerinde Aliağa Ticaret Odası kullanıcının üyeliğini iptal edebilir.
 • Aday işbu form ve özgeçmişte yer alan tüm bilgilerini başvurduğu iş ilanını yayınlayan firmaların görüntüleyebileceğini peşinen kabul eder.
 • Firma, Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı üzerinden elde edeceği tüm bilgileri sadece personel temini için kullanabilir. Kişisel bilgiler 3. şahıslara verilemez, satılamaz. Firma kayıt esnasında ve kullanım sırasında bu şartı peşinen kabul eder.
 • Aday özgeçmişini oluşturup sistemde kayıtlı olduğu sürece, sitede yer alan kişisel bilgi ve özgeçmişinin site kullanıcıları tarafından görüntülenebileceğini peşinen kabul etmektedir.
 • Kullanıcı, üyeliği kapsamında formda verdiği ve sitede paylaştığı tüm bilgilerden yararlanarak Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı’nın kendisi için bir hesap ve profil oluşturmasına peşinen izin vermektedir.
 • Sitede verilen linkler takip edilerek aday tarafından herhangi bir bilgi girişi yapıldığında, bu bilgilerin içeriği, doğruluğu, gizliliği ve/veya korunması ile ilgili olarak Aliağa Ticaret Odası’nın hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kullanıcı; Aliağa Ticaret Odası Kariyer Portalı üyelik formunu doldurarak siteye kayıt olmakla  e-posta adresi, cep telefonu, ev telefonu ve benzeri iletişim kanalları üzerinden Aliağa Ticaret Odası yetkililerinin kendisi ile iletişim, yeniliklerle ilgili bildirim ve benzeri amaçlarla iletişim kurmasına onay vermiş sayılır.
 • Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir bildirimi olmadığı müddetçe Aliağa Ticaret Odası’nın kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.